KONST / Litografier / Färglitografi 15207127
nr 1520 7127
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Efter, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 49x37 cm, yttermått inklusive ram: 63x50 cm
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:01:18
6/2 16:05:19
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso